Bebekler İçin Kanguru Ne Zaman Kullanılmalı?

Anneler, doğumdan belirli bir süre sonrasında çocuklarını kucaklarında ve sırtlarında taşıyarak dışarı çıkabilmek veya ev içerisinde onları sürekli yanlarında tutabilmek için kanguru gibi eşyalar kullanmayı tercih ederler. Henüz yürüme veya emekleme gibi fiziksel aktiviteleri gerçekleştiremeyen bebeklerin kucakta taşınması için avantaj sağlayan bu ürün konusunda birçok anne, kanguru ne zaman kullanılmalı sorusunun cevabını merak ediyor. Uzmanlar tarafından belirtilen farklı bilgiler olmasıyla birlikte gelişmiş ülkelerde yaygın olarak kullanılan bu aparatlar aslında bebeklerin doğduğu günden itibaren kullanılabilen bir özellik sağlıyor. Eskiden çocukların kemik gelişimlerinin sağlanmadığı için D vitamini eksikliği ve raşitizm gibi sorunlar oluşabileceği korkusuyla bu aparat belirli bir aya kadar kullanılması tercih edilmeyen bir ürünü oluşturuyordu.

Kanguru Ne Zaman Kullanılmalı Ve Nasıl Kullanılmalı?

Günümüzde bebek beslenme düzeni içerisinde mutlak şekilde D vitamini eksikliğini karşılayacak şekilde besin aldığından dolayı kemik eğriliği ya da Raşitizm gibi sorunların önüne geçilebiliyor. Ayrıca düzenli doktor kontrolleri sayesinde bu tip rahatsızlıkların önüne geçmek mümkün oluyor. Bebeklerde bu gibi problemlerin çözülmesi sonrasında kanguru ne zaman kullanılmalı sorusu için net olarak ilk günden itibaren kullanılabilir şeklinde bir cevap verilebiliyor. Bu durumda en önemli husus bebeğin rahat bir şekilde nefes alabilecek konumda bulunması, kol ve bacaklarını sarkıtabildiği aparatlarda da yüzünün kapanmamasına dikkat edilmesi gerekiyor.

Kanguru Ne Zaman Kullanılmalı Ve Ürün Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Anneler, kanguru ne zaman kullanılmalı gibi bir soru sorarken öte yandan da seçilecek kangurunun nasıl olması gerektiği hakkında fikir sahibi olmak istiyor. Bu konuda firmamız tarafından satışa sunulmuş olan kanguru ürünleri, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir konumda bulunduğu için rahatlıkla tercih edilebilir. Birçok anne tarafından tercih edilen ürünlerimiz, hem askı kalitesi hem de taşıma kalitesi ile rahatlık oluşturuyor. Annelerin kullanımı için pratik, ağrı oluşturmayan, destekli, ergonomik bir kumaş yapısına sahip olarak terletme ya da hareket kısıtlaması gibi durumlar oluşturmayan ürünler satışa sunuluyor. Ayrıca firmamız, bebekler için de tamamen doğal ve özel kumaşlarla üretilmiş kanguru ürünleri satışa sunarken, ürünlerimizde çocukların uykuya dalması durumunda başlarının düşmemesi için baş destek aparatı da bulunuyor.